Nadmiar skóry w okolicy odbytu u 2,5-latki

Witam sersecznie. Mam pytanie dotyczace mojej coreczki, ktora ma 2, 5 roku. Gdy miala kilka miesiecy zauwazylam, ze kolo odbytu ma nadmiar skory. Do tej pory nie bylo zadnych zmian, ale od tygodnia skira sie powiekszyla 2 krotnie. Jest troche bardzuej czerwona i jak by opuchnieta. Corka nie pozwala tego dotykac. Nie wiem czy to jakis zwiazek ale 2 tygodnie temu corka miala jakies bakterie w moczu i dostala 750 kroplowki bo wymiotowala i goraczka jej rosla.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane nieprawidłowości w okolicy odbytu zdecydowanie powinien ocenić specjalista pediatra. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie udać się na wizytę.