Nadmierna ilość gazów u dziecka karmionego mlekiem modyfikowanym

W poprzednim pytaniu,chyba troche sie zle wyrazilam. Moja corka jest karmiona mm Humana.od czasu do czasu na policzkach pojawiaja sie suche ,czerwone i szorskie placki. Dodatkowo ma problem z nadmierna iloscia gazow, nie jest to jednak typowa kolka, bo przez to juz przebrnelismy. Jeden lekarz pediatra zalecil nam bebilon pepti, ale drugi powiedzial, by poki co nir zmieniac mleka. Zastanawia mnie to,czy nadmierna ilosc gazow, moze byc spowodowana alergia. ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może wynikać z alergii. Proponuję ponownie udać się do pediatry. Być może konieczne będzie włączenie jeszcze innego mleka.