Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadmierna płaczliwość i rozdrażnienie

Dzień dobry. Od kilku dni cały czas płaczę, kłócę się z przyjaciółką, rodzicami, wszystkimi. Nie wiem dlaczego tak jest. Wszystko mnie drażni, jestem strasznie zazdrosna (dlatego też kłótnia z przyjaciółką). Już mam dość tego stanu. Nie wiem jak sobie z nim poradzić i nie wiem dlaczego też on jest. W sumie nic się nie dzieje złego, ale po prostu wstaje rano płaczę, kładę się spać-płaczę. W środku dnia to samo... Proszę, pomóżcie mi.
ponad rok temu

8 sposobów, aby uzdrowić swój dom, czyli tajniki sztuki feng-shui

Witam serdecznie, Taki stan może być spowodowany między innymi stresem, nierozwiązanymi problemami. Nie napisałaś ile masz lat, ale rozdrażnienie, zmienne nastroje, płaczliwość występują również w okresie dojrzewania. Zamiast kłócić się z przyjaciółką, postaraj się z nią spokojnie porozmawiać o tym, co się teraz z Tobą dzieje, po prostu, mówiąc kolokwialnie, wygadaj się jej. Poza tym spędzaj aktywnie czas, by rozładować nagromadzone napięcie emocjonalne. Jeśli mimo wszystko nic się nie zmieni zastanów się nad rozmową z psychologiem. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witam Panią Serdecznie,

Sugerowałabym, żeby zaczęła Pani od wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, by wyeliminować objawy pochodzenia endokrynologicznego (hormony). Warto byłoby zwyczajnie skonsultować się również z psychologiem.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucoa, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy