Nadmierna potliwość, ból i zawroty głowy oraz osłabienie

Od kilku miesięcy bardzo się poce ( całe ciało ), często boli mnie głowa. Mam zawroty głowy, czuje się słaba i senna. Nie mogę się na niczym skoncentrować. Dodatkowo ciągle drętwieją mi nogi, które są zimne jak lód. Robiłam wszystkie podstawowe badania, hormony tarczycy także, ale wszystko jest w normie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości, przy wykluczeniu nieprawidłowości hormonalnych, mogą wskazywać na neurologiczne podłoże objawów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Do poradni neurologicznej w ramach NFZ konieczne jest skierowanie.