Nadmierna potliwość dłoni i stóp od dzieciństwa

Od dzieciństwa mam problem z nadmierna potliwością dłoni i stóp. Jednakże nie jest to zwykła potliwość, z rąk dosłownie kapie, jakbym wynurzyła dłonie z miski z wodą. Przy tym często zmieniają kolor, raz są sine, czerwone, potem blade. Nie zauważyłam by zmiany te były związane z sytuacjami nerwowymi itd. Nie wiem już gdzie mogę się udać, kiedyś chorowałam na nadczynność tarczycy, ale wyniki obecnie są w porządku, nie przyjmuję leków. Leki typu medispirant nie pomagają.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.