Nadmierna potliwość główki podczas zasypiania u 3,5-latki

Moja Corka ma 3,5roku i zawsze jak zasypia strasznie poci jej sie główka,wszystko jest mokre a ona jakby dopiero wyszła spod prysznica ,po jej zaśnięciu i spaniu z okołu 10min wszystko wraca do normy Nie ma innych objawow chorobowych. Co to moze byc?

Milena Lubowicz

Proponuję udać się do pediatry, który dziecko zbada i oceni czy są jakieś inne objawy, ewentualnie zleci badania z krwi. Być może przyczyną jest niedobór witaminy D3.
Pozdrawiam