Nadmierna potliwość i niedoczynność tarczycy

Dobry wieczór ! Bardzo proszę o odpowiedż,jak mogę sobie poradzić z poceniem się ,szczególnie z tyłu głowy.Cierpię na niedoczynność tarczycy i cukrzycę, ale straszna potliwość ,po prostu nie pozwala mi normalnie żyć.Cały czas mam mokre włosy i swędzącą skórę głowy.Stosowałam tabletki blokujące wydzielanie potu,ale bezskutecznie.Sytuacja się nasile po wyjściu spod prysznica.Proszę pomóżcie,jest to dla mnie koszmar. Pozdrawiam Zosia

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koneicznie udać się do lekarza dermatologa badz endokrynologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.