Nadmierna potliwość jednej pachy

Witam! Moje pytanie dotyczy pocenia się jednej pachy. Nigdy nie mialam problemow z poceniem się. Od pewnego czasu moja prawa pacha jest mokra. Uzywam kulek pod pachy ,ale nic nie pomaga. Jedna slucha,druga pacha mokra caly dzien. Co może byc przyczyną?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany objaw jest niespecyficzny i wymaga diagnostyki klinicznej oraz laboratoryjnej. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.