Nadmierna potliwość na całym ciele u 20-latka

20 lat mężczyzna problem ciągnie się od około 2 lat pot występuje nie zależnie od pogody i wykonywanej czynności na CAŁYM ciele został zaproponowany mi zabieg z toksyny botulinowej lecz jestem osobą nie pracującą i nie mogącą znaleźć pracy przez mój problem co wiąże się z tym że mnie nie stać na taki zabieg, chciałbym się dowiedzieć czy istnieje inny sposób aby to wyleczyć, do jakiego lekarza się udać? POMOCY

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza endokrynologa. Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.