Nadmierna potliwość na całym ciele u 25-latki

Witam . Mam ogromny problem mam 25 lat i strasznie się poce na całym ciele czy jest gorąco czy też zimno. Twarz, plecy nogi pachy . Całe ciało gdy jest gorąco na dworze i wchodze do pomieszczenia jestem cała mokra.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykonanie podstawowych badań z krwi. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.