Nadmierna potliwość na twarzy u 40-letniej kobiety

Witam serdecznie!Z nadmierna potliwoscia zmagam sie od zawsze.Niestety od kiedy znacznie przytylam(moja waga obecnie to 79kg) nie moge w zaden sposob sobie z tym poradzic.Szczegolny problem stwarza mi twarz,ktora poci sie najbardziej,doslownie pot leci ciurkiem.Jestem kobieta dbajaca o higiene osobista a takze o wyglad zewnetrzny,niestety po godzinie pracy caly make up splywa a ja czuje sie fatalnie.Mieszkam w UK,u lekarza bylam dwukrotnie i powiedzial ze nie ma na to leku.Prosze o pomoc!

Witam , czy były wykonywane jakiekolwiek badania w tym kierunku? Hormonalne, tarczycy? Prosze udać się do lekarza ogólnego lub dermatologa. Po badaniach jeśli zostaną zastosowane odpowiednie leki powinno się trochę uspokoić pocenie. Jeśli nie wtedy można zastosować botox aby zahamować proces pocenia.