Nadmierna potliwość nóg, zawroty głowy oraz ucisk w gardle

Witam mam pytanie , od 2 tygodni mam bardzo dziwne nie do wyjasnienia objawy, na poczatku strasznie pocily mi sie nogi a byly zimne strasznei krecilo mi sie glowie zaciskalo mnie klatce piersiowej i gardle mialem dziwne cisnienie w glowie jestem nie do zycia teraz pocace nogi ustapily ale pozostale objawy ustapily bylem u lekarzy ale oni powiedzieli ze nic mi nie dolega nie wiem jak sobie z tym poradzic prosze o pomoc

Proszę pana z pana pytania wynika, że nie może pan sobie poradzić z tym, że lekarze powiedzieli panu, że jest pan zdrowy. To się zdarza. Zdarza się że ktoś jest zdrowy i zwykle jest to powód do zadowolenia ;). Dolegliwości, które pan opisuje nie są groźne, nie są charakterystyczne dla jakiejś konkretnej choroby i jeśli ustępują to znaczy, że wszystko jest ok.