Nadmierna potliwość, nudności i ból głowy u 58-latki

Witam.Mam 58 lat,podczas spania pocę się,często rano,w ciągu dnia mam nudności,boli głowa.Boli mnie również często w lewym boku pod żebrami w okolicy żołądka,trzustki. W nocy gdy nie mogę spać,chce mi się pić i coś na słodko.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.