Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadmierna potliwość o nieprzyjemnym zapachu po zmianie preparatu antykoncepcyjnego

Mam 19 lat, miesiaczkuje od 14 roku życia, równo od roku stosuje tabletki antykoncepcyjne. Od jakichś 3 miesięcy zauważyłam że mój pot pod pachami nieprzyjemnie pachnie, nigdy wcześniej nie miałam z tym żadnego problemu. Zauważyłam to w czasie zmiany tabletek Vibin mini po 9 miesiącach na Lesine przez co wróciłam do Vibin, czy ta potliwość może być związana ze zmianą tabletek ?Dodam że jestem osoba słaba psychicznie i bardzo nerwową, pachy nie są mokre tylko czuć woń, jaka jest tego przyczyna?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza dermatologa.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety