Nadmierna potliwość okolic intymnych

prosze o pomoc caly czas jest mi ciepło, i poci mi sie krocze nie moge normalnie zyc, po alkoholu dziwne bo problem znika, mysle ze to cos z watraba gdzie mam sie udac.

Witam Proszę często stosować zabiegi higieniczne. Mycie , odświeżanie chusteczkami higienicznymi po kazdej wizycie w toalecie. Bielizna tylko bawełniana, nie obcisła, lużna, najlepiej bokserki. Pozdrawiam,