Nadmierna potliwość po operacji przepukliny pachwinowej

Witam. 2 miesiące temu przeszedłem operację przepukliny pachwinowej laparoskopowo z użyciem siatki w znieczuleniu ogólnym. Na dziś dzień mam objawy takie jak pocenie, źle reaguje na ciepło i stres, zalewa mnie pot na plecach.dodatkowo świąd odbytu, suchy kaszel, zmęczenie, bole serca inerek Lekarz zlecił mi morfologię i badanie moczu, z tych badań wynika ze wszystko jest ok. Ja jednak czuje ze cos mi dolega. Jakie badania mogę zrobić zeby dowiedziec się co mi jest? podobne objawy ma np bialaczka

Niewykluczone że zabieg lub okres okołooperacyjny był dal Pana dużym stresem i organizm odreagowuje. Objawy, które Pan podaje są bardzo rozbieżne i dotyczą całkowicie rożnych narządów i układów. Myślę że dobrą opcją w Pana przypadku byłaby konsultacja psychiatryczna i wdrożenie leków które wyeliminowałyby te objawy somatyczne. Proszę się tego nie obawiać. Leczenie trwa długo ale przynosi dobre efekty i nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.