Nadmierna potliwość po zabiegu operacyjnym przepukliny

Od czasu operacji przepukliny laparoskopowo pod narkozą we wrzesniu mam ogromne zlewne poty na plecach gdy mi goraco i przy stresie. dodatkowo mam suchy kaszel zagrzybienia i zmiany bakteryjne jezyka oraz przyspieszona przemiane materii bez biegunek.moje tsh 3,3 w normie do 4,2; ft3 6,23 n.6,8 , ft4 23,36! w normie do 22. ednokrynolog dal metizol 1 tabl. na 24h przez miesiac. czy brac to? rowniez mam "sladowa ilosc wolnego plynu 5mm w podbrzuszu miedzypetlowo" czy to moze dawac podobne objawy?

Witam!
Powtórzyłbym badania hormonów tarczycy, ale to rzeczywiście może dawać takie objawy. Najbardziej jednak niepokoją mnie tu zagrzybienia w jamie ustnej i zakażenie bakteryjne języka. Czy badanie morfologii krwi jest aby w porządku? Poza tym pomyślałbym o diagnostyce obrazowej tej tarczycy i ew. poziomach innych hormonów np. nadnerczy (poziom kortyzolu).
Pozdrawiam.