Nadmierna potliwość przy bólach gardła

Dzien dobry od poprzedniego czwartku jestem zachrypnieta zwykle gripexy mi nie pomagaja poce sie w nocy plecy i okolice gardla .Okolice gardla mam jakbym sie woda oblala goraczki nie mam mam napady kaszlu suchego .Biore antybiotyk duomox od dwoch dni poprawa jest moze tak troszeczki .plukam gardlo w rumianku pije rumianek ,plukam gardlo tez w wodzie utlenionej i w soli .w trakcie przelykania od czasu do czau mnie kujnie w gardle .prosze o szybko odpowiedz dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.