Nadmierna potliwość stóp u 26-letniej osoby

Witam, Mam 26 lat i borykam się z problemem nadmiernej potliwości stóp a co za tym idzie brzydkiego zapachu. Praca niestety nie pozwala na zmianę obuwia i spędzam w nich cały dzień a wieczorem jest tragedia, zwłaszcza jest to bardzo krepujące u znajomych. Proszę o pomoc w dobraniu skutecznych środków. pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę tez ze można byłoby udać się do apteki gdzie dostępne są sprawdzone preparaty.