Nadmierna potliwość stóp u 34-letniej osoby

Witam serdecznie.od dłuższego czasu mam kłopot z mocno pocacymi się stopami.stosuję różne preparaty m.in "pot stop"które hamują dolegliwość niestety na krótko.proszę o pomoc

Witam,
przypadłasc, która Pani dotyczy jest dosc czestym problemem..zarówno kobiet i meżczyzn.Jezeli preparaty " z apteki" nie daja zadawalajacych rezultatów lub działaja krótko , mozna rozważyc wykonanie zabiegu przy uzyciu toksyny botulinowej.Zabieg trwa ok godz czasu.Sugeruję konsultację u lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa.
Jezeli bedzie Pani miała jakies pytania w tej kwestii służę pomocą

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Najskuteczniejszą metoda leczenia nadpotliwości jest zastosowanie botoxu