Nadmierna potliwość stóp u męża

Witam! Moj maz ma problem z nadmierna potliwoscia stop.A szczegolnie palce. Ma prace w ktorej ciagle jest w obowiu okolo 12 godz i zawsze po powrocie do domu buty w srodku sa wilgotne a szczegolnie w palcach. Stosuje rozne preparaty do stop i obowia ale nic nie pomaga. Prosze o porade

witam,
może pomocne będą zasypki talkowe.
Niestety tak długie przebywanie w zamkniętych butach będzie się wiązało z dolegliwościami.
Może buty z dobrej skóry z odpowiednimi skórzanymi wkładkami, skarpetki bawełniane pomogą.