Nadmierna potliwość, stres, epizod anemii i obfite miesiączki a problemy z tarczycą

Witam,od jakiegoś czasu nadmiernie się pocę,nie pomagają mi najsilniejsze antyperspiranty,do tego od roku schudłam kilka kg,żyję w ciągłym stresie,nie mam na nic ochoty nawet na rozmowę z przyjaciółmi .Najchętniej cały dzień spędziłabym w domu nic nie robiąc.Do tego mam obfite miesiączki trwające 6 dni.W maju miałam anemię,hgb ok10,po leczeniu poziom podskoczył do 13 ale teraz znowu słabo się czuję.Czy to mogą być problemy z tarczycą?Ostatnią morfologię miałam dobrą jedynie glukoza na czczo 101.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na choroby tarczycy, radzę wykonać badanie poziomu TSH oraz powtórzyć glukozę na czczo.
Pozdrawiam