Nadmierna potliwość twarzy u 27-latki

Witam. Męczy mnie nadmierna potliwość twarzy i wyglada to tak ze np sytuacja z dzisiaj, weszlam do nagrzanego auta nie zdązylam sie spocic w zadnym innym miejscu a z twarzy mi doslownie kapie. Rano nakladam krem i kiedy wychodze z łazienki on juz spywa... Czy jest na to jakas rada?? Moge cos z tym zrobic? Ina wypadek gdyby to miala jakies znaczenie to dodam jeszcze ze mam 27 lat, jestem kobietą i ważę 56 kg.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze konieczcnie udac się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępwoanie.