Nadmierna potliwość twarzy u 32-latki

witam mam problem odnośnie twarzy która bardzo mi sie poci zwłaszcza w cieplejsze dni zimą jakos daje rade ale w okresie cieplejszym makijaz dosłownie spływa mi z twarzy cały czas muszę przecierać twarz chusteczka co bardzo mnie krepuje kupowałam także perspi block ale to nie pomaga czy ktos wie jak temu zaradzic bo ja juz nie daje rady dodam tylko że pocenie twarzy mam bez względu na to czy jestem zdenerwowana czy nie cały czas jest tak samo . bardzo prosze o pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

Są odpowiednie zabiegi. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.