Nadmierna potliwość u 11-latka

Mój syn bardzo sie poci, zawsze bardzo sie pocił ale w tej chwili to naprawde problem, poci sie najwiecej w nocy codziennie zmieniam pościel, W tej chwili ma 11 lat, raczej rzadko choruje, czy powinnam sie z nim udac do lekarza?

może jest w okresie intensywnego wzrostu i brakuje mu witaminyD3 ? proszę kupić Vigantol krople i dawać synowi prosto do buzi 2 krople podczas posiłku. Poza tym musi pić mleko lub jejśc żółty ser, ewentualnie wapno w innej postaci. W Polsce , w okresie od października do kwietnia praktycznie każdy powinien uzupełniać wit.D3 i to nie jakieś suplementy diety tzn "rekinki" kapsułki itp. ale prawdziwą , sprawdzoną witaminę D 3. Vigantol to niemiecka D3 , sprawdzona i skuteczna.