Nadmierna potliwość u 14-letniej dziewczynki

Moja corka ma 14 lat i sie strasznie poci pod pachami ... nie zaleznid od tego czy jest zimno czy cieplo tak sie poci ze ja nwm co sie z nia dzieje... ja sie tak nie poce jak ona ... caly czas chodzi w takich ubraniach zeby nie bylo widac ale jak juz zalozy np. Szara bluzke to zaraz widac wszystko ... na wf zawsze bierze bluzke z wycieciami albo bluzke z krotkim rekawem i dluga bluze .. czy jest jakis lek lub cos?

Lek. Tomasz Budlewski

Objaw ten może wynikać z dojrzewania. Proponuję udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.