Nadmierna potliwość u 16-miesięcznego dziecka

Moja córeczka ma 16 miesięsy jest bardzo ruchliwa mało kiedy siadnie i zabawi sie czyms caly czas jest w ruchu zauważyłam ze strasznie duzo sie poci bardzo duzo pije plynow roznych przewaznie ubieram jej bluzeczke z dlugim rekawem i legginsy lub kulac sie po dywanie w domu utrzymuje temperature najwyzej 25 stopni i nie kiedy to ma asz glowe i wlosy mokre czy jest to normalne a i córka jest dużym dzieciem wazy około 14 kg i jest grubej kosci

Milena Lubowicz

25 stopni to zdecydowanie zbyt dużo, myślę, że 21 byłoby optymalnie. Gdyby po obniżeniu temperatury w mieszkaniu dziecko nadal się nadmiernie pociło, proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam