Nadmierna potliwość u 19-latka

Witam mam problem z nadmierną potliwościa. Problemy z tarczyca są wykluczone gdyż ostatnio robiłem kompleksowe badania i wszystko było w normie, lekarz stwierdził że to taki okres (19lat), jednakże u rówieśników nie widzę takich problemów. Są jakieś środki zapobiegawcze? Do kogo mogę się udać po poradę?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście dostępne są w aptekach tzw. blokery pocenie się, jednak w tym momencie zgodziłbym się z lekarzem gdyż objawy mogą mieć związek z wahaniami hormonalne mi okresu dojrzewania.