Nadmierna potliwość u 19-letniej kobiety

Witam. Mam 19 lat, jestem dziewczyną. Od kiedy pamiętam (chociaż zaczęło się chyba w gimnazjum) strasznie się pocę. Nawet 10 minut po kąpieli i użyciu antyperspirantu mam mokre plamy pod pachami. Kupiłam dziś bloker potu z Ziaji, ale zastanawiam się czy jego stosowanie jest na pewno bezpieczne? Błagam o pomoc, całe moje życie to sprawdzanie czy już mam plamy na bluzce i czy ktoś to zauważył.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji przeprowadzi z Panią wywiad, zbada . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie. Najskuteczniejszą metodą leczenia nadpotliwości jest zastosowanie botoxu.
http://medestetica.com.pl/leczenie-nadpotliwosci