Nadmierna potliwość u 21-letniej osoby

Mam problem z nadmiernym poceniem. Byłam u dermatologa i polecił mi on jedynie picie szałwi, liczyłam na jakieś leki. Czy pocenie da się pozbyć raz na zawsze czy w momencie gdy przestajemy brać leki ono wraca?

Proszę udać sie do endokrynologa, lekarz zleci odpowiednie badania, jeśli nadpotliwość będzie się utrzymywała można wtedy miejscowo zastosować zabiegi z botoxem.