Nadmierna potliwość u 26-latka

Witam Mam 26 lat i jestem już zdesperowany. Okropnie się pocę najsilniej pocą mi się plecy i pachy. Dbam o higiene stosuje różne środki a dochodzi do tego że codziennie na dworzu lub i tez w domu mam przepoconą koszulke na plecach że mozna z niej wyrzymać wodę. Ostatnio pocę się tak że przesiąka nawet gruba puchowa kurtka. Nie wiem co mam robić i jak dalej funkcjonować skoro to aż tak utrudnia mi życie ze w lato wstydzę się chodzić po ulicy. Większość badan krwi w normie tarczyca też

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z endokrynologiem. Bez poszerzenia diagnostyki nie jestem w stanie udzielić bardziej pomocnej odpowiedzi.