Nadmierna potliwość u 27-latki

Witam Mam problem z nadmierna potliwością dłoni W jaki sposób mogę sie pozbyć tej uciążliwej dolegliwości. Proszę o pomoc, dodam jeszcze,że zabieg z użyciem toksyny botulinowej jest dla mnie zbyt drogi

Dzień dobry można zgłosić się na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej i wykonać zabieg na nadpotlwość z botoxem.
Mozna również przeanalizować czy dłonie nie pocą sie nadmiernie na tle psychicznym np . przy zdenerwowaniu się większym.