Nadmierna potliwość u 33-latka

Odczuwam nadmierna potliwość, kiedyś tego nie miałem. Im cieplejszy dzień tym gorzej, leje się ze mnie nawet przy 25 st. C. Co robić?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana konsultacja endokrynologiczna. W pierwszej kolejności należy udać się do lekarza rodzinnego, który zbada Pana i będzie miał możliwość zlecić badanie TSH w celu wykluczenia nadczynność/niedoczynności tarczycy i jeśli okaże się to konieczne wystawi skierowanie do lekarza endokrynologia.