Nadmierna potliwość u 48-letniej osoby

Mam 48 lat i od kilku lat walczę z poceniem nic nie pomaga poci mi się przede wszystkim głowa plecy i pod pachami wygląda to tak jak bym wyszła z pod prysznica reszta nie co robić bardzo proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy nadal Pani miesiączkuje? Radziłabym udać się do ginekologa, być może to objawy premenopauzy lub samej menopauzy. Inne zaburzenia hormonalne także mogą dawać takie objawy, m.in nadczynność tarczycy, proszę skontrolować TSH.
Pozdrawiam