Nadmierna potliwość u 5-letniego syna

moj piecioletni syn bardzo sie poci nawet jesli nie jest zbyt goraco.jest on bardzo ruchliwy. nawet przy placzu albo krzyku poci sie jesli trwa to chwile. nawet w przedszkolu zauwazylam ze podczas zabawy on jest wyraznie duzo bardziej spocony niz inne dzieci, na czole i glowie wychodzi mu normalnie rosa a wlosy sa cale mokre. przy urodzeniu dostal 10 punktow na 10. i nie ubieram go grubo poprostu tak jak siebie a nawet niekidy cieniej.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę skonsultować problem z pediatrą syna. Wskazana diagnostyka w kierunku wrodzonej wady serca lub zaburzeń hormonalnych.