Nadmierna potliwość u 6-miesięcznego dziecka

witam mam synka 6 miesięcznego który bardzo się poci nie tylko podczas snu podejrzewam że może mieć to związek z tym że przestałam podawać mu witaminę D3 oraz jej zastępnik którt polecił mi pediatra czyli vigantol ,ponieważ synek miał mocne zatwardzenie po tym( kupke robił z krwią). Z witamin podaje mu tylko calcium
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Nadmierne pocenie się dziecka rzeczywiści może mieć związek z niedoborem witaminy D. Może być również zwiastunem chorób układu krążenia lub zwykłym objawem przegrzania maluszka w ciepłe dni :) Aby stwierdzić, która przyczyna jest najbardziej prawdopodobna konieczna jest jednak wizyta u pediatry i dokładna ocena dziecka. Pozdrawiam.