Nadmierna potliwość u 7-letniego dziecka

Dzień dobry. Mam 7 -letnią forcie i ostatnio poczulam od niej pot jak u dorosłej osoby. Nie jest to jeszcze w takich ilościach jak u dorosłej osoby , ale czuje pot taki jak u dorosłej osoby. Martwie się ponieważ przeczytałem juz wiele opinii w internecie. Nie widać u mojego dziecka aby zaczynała juz dojrzewać, nie wiem czy mam udać się z tym problemem do lekarza, czy naradzie obserwować dziecko? I przede wszystkim czy jest to normalne w wieku 7 lat?? Z gory dziękuje za odpowiedz. Katarzyna sz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie u lekarza pediatry. Być może jest to dojrzewanie. Po przeprowadzonym badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.