Nadmierna potliwość u 9-letniego syna

moj 9 letni syn poci się strasznie co to może byc za objwa i co z tym zrobić?

często jest to objaw niedoboru witaminy D3 , syn rośnie i potrzebuje surowców do budowy kości czyli wapnia i wit. D3. Proszę tylko nie kupować żadnych suplementów diety (kapsułki D3 bez recepty) tylko poprosić lekarza o receptę na Witaminę D3 zarejestrowaną jako lekarstwo czyli niemiecki preparat VIGANTOL krople , kosztuje około 5 zł. i starcza na 2 miesiące. Podawac bezpośrednio do buzi 2 krople podczas posiłku.