Nadmierna potliwość u mężczyzny

Problem z nadmierną potliwością. Sprawa jak dla mnie jest bardzo dziwna ponieważ pod jedną pachą pocę się niewiele lub wcale a pod drugą aż za bardzo. Dlaczego tak jest? Co mogę z tym zrobić?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej wiążą się z nierównomiernym rozmieszczeniem gruczołów łojowych. Nadmierną potliwość można leczyć, np. poprzez wstrzykiwanie toksyny botulinowej, stosowanie zabiegów chirurgicznych, które polegają na usunięciu gruczołów potowych. Sugeruję konsultację z dermatologiem który przeprowadzi bezpośrednie badanie.