Nadmierna potliwość, uczucie zimna i drętwienie ciała

Jak mam sobie pomuc choruje od 8 lat zaczynam sie pocić zimno mi dreerwieje mi cialo puzniej zaczyna mi sie kaszel ktury strasznie mnie dusi i prawie zawsze ląduje na pogotowiu z zaciskiem mięśni a nie bardzo mam kiedy is do lekrza bo pracuje za granica.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma innej możliwości, by wskazać przyczynę Pana objawów, niż bezpośrednia wizyta u lekarza. Ze względu na opisane nieprawidłowości konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pana oraz ocena dotychczas wykonanych badań (w tym kart z pobytów na oddziałach ratunkowych). Sugeruję zatem, by znalazł Pan czas na wizytę u lekarza.