Nadmierna potliwość w kroczu

Mam dość nietypowy problem. Otóż pocę się w kroczu. Już mam to od około wakacji, wtedy też dość przytyłem. Obecnie waże ok 95 kg przy wzroście 175 cm.Czy zrzucenie wagi pomoże na tą potliwość w kroczu ? Dlaczego tak się dzieje. Ewentualnie co mogę zrobić teraz, aby tam się nie pocić. Jest to męczące ze względu na częstą wymianę bielizny. Drugi problem to przecieranie się krocza dokładnie ud - min.2x na tydzień mi się przeciera i smaruje niebieską niveą..jakie są przyczyny tego ? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Proponuję stosowanie przewiewnej bielizny z naturalnych materiałów a także kremu sudocrem, który zmniejszy potliwość i złagodzi obtarcia w pachwinach. Kwestia redukcji wagi na pewno będzie tu miała znaczenie. W przypadku nasilonego pocenia się warto rozważyć zabiegi z toksyną botulinową.