Nadmierna potliwość w nocy u 22-latka

Witam, Od dosłownie tygodnia moje noce są po prostu tragiczne. Dlaczego? Dlatego, że pocę się jakbym biegał. Dzisiaj rano moja poduszka jest dosłownie mokra, grzywka też, tak jakbym zanurzył ją w wannie. Budzę się dziennie 3, 4 razy. Dodatkowo w tamtym tygodniu przez 2 dni, jednorazowo miałem skoki temperatury, a teraz moje gardło jest lekko chore. Wiem, że muszę pójść do lekarza. Ale wolę się tutaj upewnić. Nie mam problemów z wagą, sportem, czy z pracą. Mateusz, lat 22

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Proponuję pilnie skonsultować się z lekarzem internistą, gdyż nasilone nocne poty są zawsze niepokojące.