Nadmierna senność i problem z obudzeniem się

Moim problemem od dłuższego czasu jest to, że śpię nadmiernie długo i rano bardzo ciężko mi się obudzić i "dojść do siebie". Biorę kwetiapinę na schizofrenię. Lek ten powoduje senność ale gdy brałem inne leki nie powodujące senności to problem ze wstawaniem był podobny. Mam rozpoznany łagodny bezdech senny, jednakże akurat w trakcie tej nocy podczas badania w szpitalu spało mi się świetnie i rano wstałem wypoczęty. Sytuację poprawiło trochę rzucenie palenia. Czy byłoby wskazane ponowić badanie?

Najlepiej będzie jeśli skonsultuje Pan swoje trudności z psychiatrą prowadzącym Pana terapię - lekarz może polecić zmianę dawki lub typu lekarstw, co może pomóc w problemie senności. Pozdrawiam.

Witam, reakcja na leki jest kwestią indywidualną człowieka, gdyż każdy organizm reaguje inaczej na dane leki. Proponuje konsultacje z psychiatrą, który przepisał leczenie i opowiedzenie mu objawów jakie występują po kwetiapinie.
Pozdrawiam