Nadmierna senność i przemęczenie u 20-letniej osoby

Witam. Mam 20 lat. Od jakiegoś miesiąca mam problem z nadmierną sennością i przemęczeniem. W nocy śpię około 7-8 godzin a kiedy wracam z pracy jestem tak zmęczona i senna że kiedy się kładę to od razu zasypiam. Poza tym po pracy nie mam wogóle siły żeby posprzątać czy wypełnić jakieś inne obowiązki w domu, nie mam nawet siły żeby oglądać telewizję bo od razu zasypiam, Czym to może być spowodowane?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Sugeruję wykonanie morfologii krwi, TSH, AlAT, AspAT, Na i K. Z wynikami proszę udać się do internisty, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.