Nadmierna senność u 20-latka

Witam. Ostatnio czuje się bardzo senny, mam opóznioną reakcję, moja praca nie pozwala mi na normalny tryb życia, i zamieniłem dzień na noc.. Gdy wracam do domu kładę się o 6 nad ranem i budzę się po 16 w południe, niestety potem jestem bez życia, kawa nic nie pomaga czuje się słabo i mam mdłośći . Co mogę zrobić by moj organizm tak się nie przemęczał i nie był ciągle senny i otępiały. Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem Pana pracy w nocy. Warto pomyśleć o zastosowaniu melatoniny, która pomoże uregulować rytm dzień-noc.