Nadmierna senność, wypadanie włosów, złe samopoczucie, zmęczenie

Witam, bardzo proszę o interpretację wyniku badania stężenia glukozy: Glukoza (L43) - 91 mg/dl Glukoza (L43) (Po 2h po 75g glukozy) Insulina (L97) 27,00 mU/l (norma:3,00 — 25,00) Brak wyniku insuliny po 2h na badanie dostalam skierowanie po wstępnym badaniu glukozy na czczo, który wynosil 101mg/d. Objawy niepokojące: nadmierna senność, wypadanie włosów, złe samopoczucie, zmęczenie, przytycie bez zmiany nawyków żywieniowych. ponadto poziom TSH -2,283 µIU/ml .Mam 30 lat

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można niczego konkretnego powiedzieć bez oznaczenia glukozy po 2h.