Nadmierne łuszczenie skóry u 25-letniej osoby

Od pewnego czasu intensywnie schodzi mi skóra początkowo za prawym uchem , na uchu i wewnątrz a teraz od nie dawna zauważyłem,że mam identyczny problem na palcach obu dłoni. Pojawiają się małe kropeczki , nic z nich nie wycieka.. porównywalne z zwykłym schodzeniem skóry. Jak się tego pozbyć? co to może być? Łuszczyca??? :(

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, a tym samym zaproponować skutecznego leczenia. Zdecydowanie sugeruję kontakt z dermatologiem.