Nadmierne nocne pocenie

dzień dobry. od kilkunastu lat cierpię na nadmierne nocne pocenie - wszystko jest każdej nocy mokre. badałam hormony - ok. badania podstawowe ok. jakieś sugestie?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nocne pocenie może być przyczyną wielu schorzeń w tym zakażeń, chorób układu krwiotwórczego, zaburzeń hormonalnych. Proszę zgłosić się do lekarza w celu poszerzenia diagnostyki.
Pozdrawiam