Nadmierne owłosienie a depilacja

Witam.Chciałam prosić o porade w temacie nadmiernego owłosienia. Problem ten jest nasilony zwłaszcza na nogach,które na drugi dzień po ogoleniu są już praktycznie szorstkie i zarośniete.Jak sobie z tym poradzić? jaką metode depilacji wybrać? depilatory elektryczne i środki chemiczne odpadają. Prosze o rade.

Szanowna Pani,

Wielu pacjentów zgłasza się do nas, do Instytutu z problemem nadmiernego owłosienia. Pomagamy w pozbyciu się włosów stosując depilację laserową Light Sheer.
Tworzymy również indywidualne pakiety zabiegowe na depilacje laserową dla osób, które mają utrudnione codzienne funkcjonowanie z powodu nadmiernego owłosienia jak i podrażnień po goleniu.

Zapraszam serdecznie na bezpłatną konsultację i próbę laserową.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

Jeśli nie ma Pani zaburzeń hormonalnych a problem nie nasila się warto rozważyć depilację laserową. Seria zabiegów, powtarzanych w określonych odstępach czasowych w dużej części zredukuje niechciane włoski. Polecam lasery diodowe, które cieszą się największą skutecznością. Są to lasery działające na melaninę (ciemny barwnik zawarty m.in. we włosie), z tego względu najlepszy efekt osiągamy u pacjentów z ciemnymi włosami a jasną karnacją.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, najskuteczniejszą metodą usunięcia owłosienia będzie epilacja laserowa. Wystarczy kilka zabiegów w odstępach kilku tygodni, aby skutecznie usunąć włoski. Już po pierwszym zabiegu zauważy Pani efekt. Włoski będą odrastały wolniej, będą przerzedzone.

Pozdrawiam serdecznie