Nadmierne owłosienie i obniżone libido u 37-latka

Czy nadmierne owłosienie (plecy, ręce,nogi) i od jakiegoś czasu znacznie obniżone libido , mogą być związane z zaburzeniami hormonalnymi ? Dodam jeszcze tylko że piersi też mam jakieś takie znacznie większe niż moi koledzy. Pozdrawiam Paweł

Pana niepokój rozwieje zapewne konsultacja lekarza endokrynologa, bo w internecie znajdzie Pan wiele sprzecznych informacji.Lublin jest miastem akademickim, nie powinno być problemów z dotarciem do dobrego specjalisty.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com